Nieruchomości

Finanse osobiste

Edukacja

Cześć!
Nazywam się Damian Olszewski

Miło cię tu widzieć!
Jestem praktykiem biznesu, inwestorem, ekspertem telewizyjnym i radiowym.

Prowadzę kanał na YouTube, którego celem jest:

DORADZAM W KWESTIACH MAJĄTKOWYCH:

DUŻYM INSTYTUCJOM

POSTACIOM SHOW-BIZNESU

INDYWIDUALNYM INWESTOROM

RZECZYWISTOŚĆ

W szkole uczono nas o algorytmach, całkach czy rozmnażaniu pantofelka, ale nikt nie wspominał jak radzić sobie w świecie pieniędzy. Jak nimi zarządzać, jak dużo zarabiać i pomnażać kapitał.

Zamiast tego powiedziano nam, że po szkole po prostu czeka nas praca i jeśli będziemy pracować ciężko to pieniądze też się pojawią.

Niestety, nie jest to takie proste.

Okazuje się, że można pracować bardzo ciężko, a być coraz biedniejszym. Do tego ciężko powstrzymać ten proces bez świadomego podejścia do zarobionych pieniędzy, konsumpcji i obrotu oszczędności.

Nie chcę, abyś mnie źle zrozumiał – nie jestem magikiem finansów, który każdemu zapewni życie w dostatku, a zamiast tego z pokorą i realnymi oczekiwaniami podchodzę do procesu budowania majątku, który bywa powolny i trudny.

EKSPERT FINANSOWY Z 10-LETNIM DOŚWIADCZENIEM

Od 10 lat działam też jako ekspert finansowy, dzięki czemu udało mi się poznać działanie systemu finansowego od wewnątrz i chętnie się tą wiedzą dzielę.

Pieniądze lokuję głównie w nieruchomości oraz perspektywiczne projekty biznesowe. Jednak giełda i trendy rynkowe również nie są mi obce.

W moich materiałach staram się natomiast poszerzyć świadomość widzów, w tematach czysto ekonomicznych, tj np.:

Oraz w tematach dotyczących praktycznej strony finansów osobistych, takich jak:

MISJA: EDUKACJA FINANSOWA POLAKÓW

Moim celem jest dostarczenie odbiorcom wartościowej wiedzy na temat finansów w ciekawy i rozrywkowy sposób.

Uważam, że pewna doza humoru i dystansu jest potrzebna nawet gdy mówimy o sprawach tak wrażliwych jak pieniądze. Każdego dnia staram się poszerzać świadomość finansową swoich widzów i zarażać ciekawością co do świata biznesu i dużych pieniędzy.

Wierzę, że w ciągu najbliższej dekady uda mi się być jedną z przyczyn solidnej poprawy materialnej jakości życia 10 milionów ludzi.

Pochodzę z biednego domu, dlatego od początku musiałem szanować każdy grosz.

Tutaj znajdziesz więcej na temat mojej historii:
link do wywiadu