I. BIERNY INWESTOR

Jeśli posiadasz kwotę wolnej gotówki w wysokości 500.000 zł i powyżej i chciałbyś pomnożyć ją w sposób bierny (nie wymagający Twojego zaangażowania czasowego) to znajdujesz się we właściwym miejscu.

Od ponad 5 lat z sukcesem inwestuję w nieruchomości za pomocą środków własnych oraz na zlecenie funduszy inwestycyjnych i prywatnych inwestorów powierzających mi kapitał.

Nasze inwestycje skupiają się na rynku mieszkaniowym, a większość realizowanych transakcji to transakcje typu „flip” polegające na kupnie i sprzedaży lokalu z zyskiem w określonym czasie (zwykle 3-6 mies.).

Wypracowany zysk zostaje do podziału między inwestorem, a nami.

NASZE INWESTYCJE W LICZBACH

>150

Transakcji zakupu i sprzedaży nieruchomości

189 000 zł

Zysk wygenerowany na jednym mieszkaniu

5 lat

Doświadczenia na rynku nieruchomości

10 mln +

Kapitału zarządzanego

147

Zadowolonych klientów

1 600 000

Unikalnych widzów na kanale YouTube zarządcy w ciągu miesiąca

KLIENCI

Wśród zadowolonych podmiotów, które postanowiły powierzyć mi kapitał znajdziecie Państwo zarówno profesjonalne, duże firmy – np. Warszawski fundusz inwestycyjny Harvent Capital, jak i popularne osobistości Polskiej sceny sportu i show-biznesu jak np.:

Napastnik Polskiej Reprezentacji – Arkadiusz Milik, twórca najpopularniejszej na Polskim Youtube serii – Adam „Naruciak” Zimmermann czy też jeden z największych twórców internetowych – Karol „Blowek” Gązwa.

Wypracowany zysk w skali roku dla każdego z wymienionych podmiotów był zawsze dwucyfrowy, bez konieczności osobistego zaangażowania w proces (pełna automatyzacja zlecenia).

OPINIE KLIENTÓW

5/5
"Współpraca z Damianem to czysta przyjemność. Mimo mojej początkowej niepewności z uwagi na to, że był to dla mnie zupełnie nowy obszar, wszystko poszło nad wyraz szybko i sprawnie."
Karol "Blowek" Gązwa
5/5
"Damian posiada niesamowicie dużą wiedzę i mocno nieszablonowe myślenie, dzięki czemu zaoszczędziłem tysiące złotych."
Tomasz "Gimper" Działowy
5/5
"Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Panem Damianem, zarówno w zakresie osiąganej stopy zwrotu z jego transakcji, jak i wysokiego poziomu profesjonalizmu, wiedzy inwestycyjne i uczciwości."
Dariusz z Harvent Capital

JAK TO WYGLĄDA?

Proces biernej inwestycji (z udziałem moim i mojego zespołu)
odbywa się w kilku prostych krokach:

KROK I

Wspólna akceptacja parametrów kupowanej nieruchomości oraz estymacji kosztów i zysków.

KROK II

Nadanie pełnomocnictwa szczegółowego do zakupu/sprzedaży nieruchomości (o określonych parametrach i cenie). Nieruchomość kupowana jest na inwestora (nie na spółkę!), a własność lokalu pozostaje od początku, aż po moment sprzedaży – w jego rękach.

KROK III

Poprowadzenie procesu od zakupu, przez remont/adaptację, przygotowanie nieruchomości do sprzedaży oraz sprzedaż za określoną w estymacji cenę (każdy z etapów finansowany przez inwestora).

KROK IV

Podział wypracowanego zysku lub rozliczenie procentowe od „użycia kapitału” (w zależności od początkowych ustaleń inwestorskich).

KONTAKT

Jeżeli jesteś na etapie gromadzenia kapitału, który kwalifikuje do bezpośredniej współpracy ze mną i moim zespołem (500.000 zł i powyżej) to zapraszam Cię do kontaktu i wspólnego działania.

Zgłoś się informując o ilości posiadanej gotówki i swoich oczekiwaniach co do poziomu zwrotu z powierzonego kapitału:

Formularz współpracy


JEDNA Z NASZYCH
PRZYKŁADOWYCH TRANSAKCJI

II. KUPUJĄCY (POSZUKUJESZ NIERUCHOMOŚCI DLA SIEBIE LUB POD WYNAJEM)

Większość wykańczanych przez nas mieszkań nigdy nie trafia do internetu (często sprzedają się na etapie remontu, bądź zaraz po nim) - przez co nie każdy ma do nich dostęp.

Wychodzimy więc naprzeciw widzom i czytelnikom "Praktycznie o pieniądzach" informując o najnowszych, i wciąż dostępnych mieszkaniach

Wystarczy kliknąć w poniższy przycisk, aby przenieść się do naszych ofert i wybrać coś odpowiedniego dla siebie.

Jeśli natomiast nie udało się wybrać czegoś co odpowiadałoby Państwa wymogom to proszę o wypełnienie poniższego formularza

Dzięki temu będziemy mogli poinformować Państwa o nowych mieszkaniach, które być może będą już spełniać oczekiwania.

Wypełnij ankietę