Bankowość premium – ranking 2022

Twoje oszczędności i inwestycje rosną, a możliwości konta osobistego powoli przestają Ci wystarczać? To idealny moment na bankowość premium. Które oferty premium banking warto wybrać? Oto bankowość premium – ranking od PraktycznieoPieniądzach.pl, sporządzony w czerwcu 2022! Sprawdź, gdzie ulokować środki i aktywa.

Bankowość premium – ranking: jak wybrać konto Premium?

Decydując się na premium banking, weź pod uwagę:

  • czy są jakieś opłaty za prowadzenie konta, kartę, itd.
  • czy zyskujesz opiekę indywidualnego doradcy finansowego
  • jakie karty są dostępne w ramach pakietu premium i jakie korzyści zapewniają
  • czy przewalutowania i wypłaty z bankomatów za granicą są obarczone jakimiś prowizjami

Kto najlepiej poradził sobie w naszym zestawieniu?

🥇 Miejsce nr 1: Świat Premium w Pekao S.A. – poznaj Konto Świat Premium

Prawdopodobnie najlepszą ofertę na polskim rynku w zakresie bankowości premium przygotował Bank Pekao S.A. Za darmo (przy aktywach powyżej 200 000 złotych) lub za 50 złotych miesięcznie możesz korzystać z przywilejów Świata Premium takich jak np.:

  1. Bezpłatne rachunki oszczędnościowe i lokaty (5-6% w skali roku), a także rachunek inwestycyjny w Biurze Maklerskim
  2. Płatności bez przewalutowania za granicą
  3. Doradca Osobisty Premium
  4. Złote karty Mastercard lub VISA
  5. Bezpłatne wypłaty gotówki złotą kartą do konta z bankomatów w kraju i za granicą
  6. Zniżki u Partnerów Banku Pekao S.A. (m.in. Interhome, RentalCars.com czy Eastend)
Ważne: jeśli założysz Konto Świat Premium w Pekao S.A. do 13.01.2023 r., pierwsze 3 miesiące korzystania z konta otrzymasz za darmo. Przez kolejne 12 miesięcy również nie poniesiesz żadnych kosztów, jeśli zakupisz produkty inwestycyjne o wartości minimum 50 000 złotych i utrzymasz średnie saldo produktów inwestycyjnych w kwocie 50 000 złotych w każdym z następujących po sobie 12 miesięcy. Słowem: już z 50 000 PLN oszczędności możesz stać się klientem Premium w Pekao S.A.

Dołącz teraz do Świata Premium i skorzystaj z oferty na 5% w skali roku na Koncie Oszczędnościowym Premium w PEKAO S.A.. Konto z wieloma atrakcyjnymi dodatkami możesz założyć klikając w poniższy link:

 🥈 Miejsce nr 2: bankowość premium w mBank – mKonto Intensive

mBank przekonuje do założenia konta potencjalnych klientów bankowości premium bonusem w postaci 250 PLN, przelewanych w częściach przez 3 miesiące od startu konta. Do konta dodawana jest przydatna w podróży karta VISA Świat (przez pierwsze 6 miesięcy bezpłatna, potem 10 PLN/mies., których nie da się uniknąć). Darmowe pozostają także 3 przelewy ekspresowe miesięcznie, wypłaty z bankomatów na całym świecie, wsparcie indywidualnego doradcy i brak prowizji za przewalutowanie.

Konto pozostanie bezpłatne, jeśli co miesiąc wpływy wyniosą minimum 7000 złotych lub łączna suma aktywów na koncie przekroczy 100 000 złotych. Jeśli żaden z warunków nie zostanie spełniony, bank ściągnie z Twojego konta 49,50 PLN miesięcznie.

🥉 Miejsce nr 3: bankowość premium w Credit Agricole – Konto dla Ciebie VIP

Ile potrzebujesz, aby zacząć współpracę z Credit Agricole bez dodatkowych kosztów? 10 000 złotych regularnych wpływów lub 150 000 PLN miesięcznego salda aktywów. Nie spełniając tych warunków, za konto w Credit Agricole zapłacisz 50 PLN. Za otwarcie Konta dla Ciebie VIP możesz liczyć na 555 PLN premii i cash backów, jeśli spełnisz odpowiednie kryteria. Karty, w tym także wielowalutowe, w ramach premium banking w Credit Agricole są całkowicie bezpłatne – niezależnie od tego, którą wybierzesz. Na lokacie do 30 000 złotych możesz zyskać nawet 6% w skali roku.

Bankowość premium – ranking: podsumowanie

Gdzieś pomiędzy typowymi rachunkami bankowymi a private bankingiem w ostatnich latach powstały zupełnie nowe produkty finansowe i inwestycyjne pod szyldem bankowości premium. Konta VIP dla osób, które posiadają oszczędności i aktywa na poziomie od 100 000 do 200 000 złotych, zapewniają klientom szereg korzyści, a także wyjątkowe poczucie, że są traktowani w specjalny sposób jako kluczowi klienci banków.

wspólne inwestowanie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *